Technika na prodej

Foto vybavení na prodej

Preferuji osobní předání v Praze ať si vše prohlédnete a vyzkoušíte.

Ke každému kusu si přečtěte popis, jestli chcete více fotek nebo video, napište mi na fotograf@jankrahulec.cz.

U starších skel možná drobná smítka, na výstup to nemá vliv, případné zásadní problémy píši v popisu.

Ceny jsou pevné.

CF SanDisk Extreme Pro 32 GB 160 MB/s

999 Kč

Prodám CF kartu, koupena v roce 2015, používaná v D800E, na které jsem nafotil cca 27000 snímků. Koupeno v CZC, záruka doživotní (předpokládám karty, ne majitele 🙂 ).

Nikon 50/1.8D – plně funkční, předchozí majitel na něm dělal něco v oblasti kontaktů, viz fotky (nejspíš používal na jiné značce). Nějaké rýpance, měněný šroub, ale funguje normálně.

2499 Kč

Přední i zadní krytka součástí.

799 Kč

Prodám použitý polarizační filtr Hoya 72mm. Kupován cca v roce 2008 na Ebayi, věřím, že se jedná o originál 🙂 Jak to poznat, netuším. Na funkci to dosud nemělo vliv.

Nese jednak známky použití (viz fotky), druhak jednou na Madeiře foťák spadl filtrem na objektiv, filtr přeskočil v závitu, což mi zachránil pan Maštalíř, objektiv pak šel do opravy do AWH. Sklo prasknuté není, pouze filtr při otáčení v jednu chvíli nejde tak lehce.

Objektiv jsem již prodal (Sigma 18-50/2.8), průměr 72mm nevyužiju, filtr leží několik let ladem. Přidám neorigo krabičku, původní už asi nemám.

Vzhledem k jeho stavu pouze osobní převzetí v Praze, ať se na něj podíváte, vyzkoušíte, otočíte, něco si vyfotíte. Osobně na fotkách nic nepoznám, ale třeba máte lepší oko.

 

Posted on: 5.2.2017admin